In de lounge deze week: 0 reacties 0 meningen 0 top/flops
Bookmark and Share

Geostorm

 
Geostorm poster, © 2016 Warner Bros.
Actie, Science Fiction, Thriller
Verenigde Staten 2016, 109 min, Première (NL): 19-10-2017

Regie: Dean Devlin
Met: Gerard Butler (Jake), Abbie Cornish (Sarah), Jim Sturgess (Max), Ed Harris (Dekkom), Elton LeBlanc (Cabinet Minister), Andy Garcia (President Palma), Cynthia LeBlanc (White House worker),   ...meer

 
  
Geostorm poster, © 2016 Warner Bros.
Geostorm poster, © 2016 Warner Bros.
Pitch: In de nabije toekomst is er een netwerk van satellieten opgezet dat het weer onder controle houdt en zo klimaatrampen voorkomt. Maar dan lijkt het netwerk zich tegen de aarde te keren en moet het netwerk worden uitgeschakeld.

Bijzonderheden: Deze film kende een moeilijke productie. De regisseur werd halverwege vervangen en aan het einde werden er onder leiding van producent Jerry Bruckheimer reshoots gemaakt met veel special effects.

Aanloop: Regisseur en scenarioschrijver Dean Devlin was ook betrokken als producer bij de Independence Day-films.
pagina 1 van 2   volgende >


Zie ook: Geostorm 3D
 

Wat vind jij van Geostorm?

Geostorm Top of Flop?
Geostorm is top!Geostorm is flop!
Totaal: 0 (0), Week: 0 (0)
Array
Meningen over Geostorm Rampen, goede & slechte mensen - Totale onzinfilm, maar wel ...  ***   Meer meningen...