In de lounge deze week: 0 reacties 0 meningen 0 top/flops
Bookmark and Share

Easy Rider

 
DVD-cover 'Easy Rider' © 1969 Columbia Pictures Corporation
Avontuur, Drama
Verenigde Staten 1969, 91 min

Regie: Dennis Hopper
Met: Dennis Hopper (Billy), Peter Fonda (Wyatt), Luke Askew (Stranger on Highway), Phil Spector (Connection), Warren Finnerty (Rancher), Tita Colorado (Rancher's Wife), Mac Mashourian (Bodyguard),   ...meer

 
  
DVD-cover 'Easy Rider' © 1969 Columbia Pictures Corporation
DVD-cover 'Easy Rider' © 1969 Columbia Pictures Corporation
Pitch: Het verhaal van twee hippie motorrijders op weg naar New Orleans. De vijandigheid die Billy en Wyatt op hun hele reis begeleidt, kent een climax in New Orleans, waar ze tevens met drugs experimenteren. Uiteindelijk stelt het tweetal vast dat hun reis hen toch niet gebracht heeft wat ze zochten.


Bijzonderheden: Easy Rider leek ten tijde van zijn release het toppunt van rebellie. De film vertelde niet het gebruikelijke gestyleerde verhaal met archetypische helden en een happy end, maar een schijnbaar stuurloos relaas over het Amerika van dat moment.


Aanloop: Regiedebuutfilm van Dennis Hopper.
 

Wat vind jij van Easy Rider?

Easy Rider Top of Flop?
Easy Rider is top!Easy Rider is flop!
Totaal: 0 (0), Week: 0 (0)
Array