In de lounge deze week: 0 reacties 0 meningen 0 top/flops
Bookmark and Share

Circus Noël

 
Familiefilm
Nederland 2019, 90 min, Première (NL): 17-04-2019

Regie: Dennis Bots
Met: Tygo Gernandt (Diony), Rosa Reuten (Christina), Rick Paul van Mulligan (Clown Maaiko), Luna Wijnands (Karo), Samuel Beau Reurekas (Victor), Remko de Keijzer (Extra (uncredited)), Rein Hofman (Pedro),   ...meer

 
  
Pitch: De twaalfjarige Karo sluit zich stiekem aan bij het circus. Samen met haar circusvrienden Tonie en Victor proberen ze het circus van de ondergang te redden.


Bijzonderheden: De film is een 'spion-off' van de populaire jeugdserie Circus Noël.


Aanloop: YouTuber Nina Houston maakt haar acteerdebuut als Bobby, het nichtje van Karo. Regisseur Dennis Bots hoort tot de selecte groep van zeer succesvolle filmregisseurs, hij beheerst vooral de jeugdgenre als de beste met titels als Storm: Letters van Vuur (2017), Oorlogsgeheimen (2014) en Achtste-Groepers Huilen niet (2011).
 

Wat vind jij van Circus Noël?

Circus Noël Top of Flop?
Circus Noël is top!Circus Noël is flop!
Totaal: 0 (0), Week: 0 (0)
Array