In de lounge deze week: 0 reacties 0 meningen 0 top/flops
Bookmark and Share

Honey Boy

 
Drama
Verenigde Staten 2019, 94 min, Première (NL): 04-06-2020

Regie: Alma Har'el
Met: Shia LaBeouf (James Lort), FKA twigs (Shy Girl), Lucas Hedges (Otis Lort), Noah Jupe (Young Otis), Maika Monroe (Sandra), Clifton Collins Jr. (Tom), Martin Starr ,   ...meer

 
  
Pitch: Een piepjonge acteur worstelt met zijn vader een voormalige rodeo-clown en crimineel. Eerst als kind, later als jong volwassene probeert hij zijn filmambities te verzoenen met de herinneringen aan zijn vader en zijn eigen drugsverslaving te overwinnen.

Bijzonderheden: Aan de hand van een scenario van steracteur Shia LeBeouf, gebaseerd op de ervaringen in zijn tienerjaren. De film won meerdere prestigieuze filmprijzen tijdens het Sundance Film Festival 2019 en het London Film Festival 2019, alsook Hollywood Film Awards 2019.

Aanloop: Speelfilmdenuut van regisseur Alma Har'el, zij maakte eerder de documentaire Bombay Beach (2011) en videoclips onder meer "Sigur Rós - Fjögur píanó", waarin ook Shia LeBeouf speelde.
pagina 1 van 2   volgende >
 

Wat vind jij van Honey Boy?

Honey Boy Top of Flop?
Honey Boy is top!Honey Boy is flop!
Totaal: 0 (0), Week: 0 (0)
Array