In de lounge deze week: 136 reacties 0 meningen 0 top/flops
Bookmark and Share

XIII

 
Komedie
Nederland 2019, 90 min, Première (NL): 31-10-2019

Regie: Kelvin Boerma
Met: Jeroen Pauw (Zichzelf), Kelvin Boerma (Kalvijn), Pol Buchly (Pol), Tim Coronel (Zichzelf), Frank Dane (Zichzelf), Peter De Harder (Peter), Quinten Pool (Quinten),   ...meer

 
  
Pitch: Vijf vrienden gaan een 24 uurs spel aan met 13 opdrachten, wat steeds gekkere, tot zelfs hallucinerende situaties leidt. Kalvijn komt achter een groot geheim tijdens het spelen van het Japanse spel XIII.

Bijzonderheden: De film is in een soort 24-uurs uitdaging, waarbij enkele acteurs de script pas enkele uren voor de opnames krijgen. De film is gefilmd volgens de guerrilla-film-methode, met meerdere ploegen tegelijk, er is zelfs een behind-the-scenes geschoten. Tijdens de opnames zijn meerdere scènes aangepast en moesten er ook opdrachten uitgevoerd worden, zoals een optreden in de Ziggodome.
pagina 1 van 2   volgende >
 

Wat vind jij van XIII?

XIII Top of Flop?
XIII is top!XIII is flop!
Totaal: 0 (0), Week: 0 (0)
Array