In de lounge deze week: 136 reacties 0 meningen 0 top/flops
Bookmark and Share

Summer Interlude

 
poster 'Sommarlek' / 'Summer Interlude' © 1951
Drama, Romantiek
Zweden 1951, 96 min

Regie: Ingmar Bergman
Met: Birger Malmsten (Henrik), Alf Kjellin (David Nyström), Maj-Britt Nilsson (Marie), Renée Björling , Annalisa Ericson (Kaj ballet dancer), Georg Funkquist (Uncle Erland), Stig Olin (Ballet Master),   ...meer

 
  
poster 'Sommarlek' / 'Summer Interlude' © 1951
poster 'Sommarlek' / 'Summer Interlude' © 1951
Pitch: Een ballerina blikt terug op de idyllische zomer die ze jaren geleden doorbracht op een eiland bij Stockholm met de jongen die ze liefhad. Die relatie eindigde tragisch toen haar vriend bij een ongeval om het leven kwam. Dit feit maakte haar verbitterd en gevoelloos, totdat ze een journalist ontmoet.


Bijzonderheden: Een film over het extatische van een zomer vol liefde en romantiek, maar ook over het kortstondige van elk geluk.


Aanloop: Ingmar Bergman (Zweden, 1918) regisseerde eerder o.a. ook Kris (1949), Hamnstad (1948), Eva (1948) en Fängelse (1949).


Zie ook: Sommarlek
 

Wat vind jij van Summer Interlude?

Summer Interlude Top of Flop?
Summer Interlude is top!Summer Interlude is flop!
Totaal: 0 (0), Week: 0 (0)
Array